tovingredients@gmail.com

Асортимент

Тканина фільтрувальна / Лавсан молочний


Лавсан молочний – міцне поліефірне волокно синтетичного походження. Відрізняється світлостійкістю, пружністю і малою гігроскопічністю. Лавсанове волокно широко застосовується, як для технічних цілей, так і для народного використання.

Лавсанові нитки мають гладку поверхню, а волокно – поперечний переріз. Лавсан молочний буває блискучим, матованим, суворим або забарвленим в масі. Матеріал легкий, розрізняється по щільності і товщині, не схильний до пошкоджень міллю, цвіллю, має високу опірність до розвитку мікроорганізмів. При виготовленні піддається термофіксації, що захищає від усадки. Волокно пружне, добре тримає форму.

Основні властивості:
Міцний
Зносостійкий
Не вигоряє
Легкий
Не мнеться
Гідрофобний
Не токсичний
Термостійкий

У харчовій промисловості застосовується, як фільтрувальний матеріал для фільтрації розчинів, молока, рослинних масел, відділення сироватки, виготовлення молочного цукру. Володіючи гідрофобностю, матеріал забезпечує швидку фільтрацію, відсутність прилипання сирних мас, легкість в очищенні.
Завдяки високій електризації, в медицині використовують для пошиття спецодягу, для протезування судин і стравоходу. Матеріал популярний в фармацевтиці.
Застосовується в чорній і кольоровій металургії, цементній та будівельній, нафтохімічній областях: очищення газів, повітря, виготовлення каучуку.
Лавсан молочний застосовують для виготовлення тканин, як в чистому вигляді, так і в суміші з іншими волокнами.