tovingredients@gmail.com

Асортимент

Натаміцин / NATASEEN


про-ва Siveele / Голландія / - фунгіцидний препарат, активною речовиною якого є натаміцин. Вперше NATASEEN ® був отриманий в дослідницьких лабораторіях компанії Siveele. Препарат виділений з культури Streptomyces natalensis, виявленої в зразку грунту в провінції Наталь (Південна Африка).

У лабораторії вдалося отримати речовину в чистому вигляді. NATASEEN ® є високоефективним препаратом для боротьби з цвіллю і дріжджами, але не активним по відношенню до бактерій, тому він не перешкоджає процесам дозрівання сиру. Препарат найбільш ефективний в діапазоні рН від 4 до 7. У Європі NATASEEN ® застосовується з 1963 року для всіх видів сирів.

Застосування NATASEEN ®: для покриття сирів, покриття м`ясних виробів, в водних суспензіях для занурення або обприскування тертого сиру, оболонок, поверхні сирів, ванн з розсолом, ковбасних оболонок, для свіжих молочних продуктів - йогурту, домашнього сиру, рікотти.
NATASEEN ® - рідка форма, яка містить натамицин, розроблена спеціально для пригнічення росту цвілі і дріжджів на поверхні харчових продуктів і, зокрема, сирів. Наноситься препарат трьома способами: зануренням, обприскуванням, обтирання. При застосуванні методу обприскування готується розчин 25 мл NATASEEN ® / 1 л води (1000 ррm натамицин). Шар повинен наноситися рівномірно на всю поверхню сиру для забезпечення необхідних 0,5 мг натамицина / дм2).