tovingredients@gmail.com

Асортимент

Молочна кислота 80%


Молочна кислота (α-оксіпропіонова, одноосновна оксікарбонова кислота), СН3СН(ОН)СООН або С3Н6О3 – слабка органічна кислота, відноситься до α- гідроксикислот.

Температура плавлення 18⁰С для рацемічної форми і 25-26⁰С для оптично-активної (+) або (-) форми, температура кипіння 122⁰С. В сухому вигляді – безбарвні кристали, дуже гігроскопічні і, відповідно, легко розчинні у воді.
Молочна кислота 80% – прозора рідина з кислим смаком і характерним запахом. Розчинна у воді, спирті, ефірі, гліцерині в любих співвідношеннях. Нерозчинна у хлороформі, петролейному ефірі, сірковуглеці CS2.
Молочна кислота дуже поширена в природі, є кінцевим продуктом молочнокислого бродіння цукристих речовин (глюкози), лактозовмісної сировини при прокисанні (ферментативна реакція). В залежності від виду бактерій та походження цукру утворюються рацемат або одна з оптичних форм молочної кислоти.

В текстильній промисловості використовується для протрави перед фарбуванням тканин – фунгіцидна обробка, у шкірвиробництві для вичинки шкір, в органічному синтезі – для одержання пластифікаторів, деяких видів пластмас, а також пральних порошків. У виробництві гумовотехнічних виробів молочну кислоту використовують як антискорчинг з метою уповільнення вулканізації або перешкоджання самовулканізації.
Молочна кислота значно покращує органолептичні властивості харчових продуктів. Тому її часто використовують в консервній, м’ясопереробній, рибній, молочно-переробній, масложировій та інших галузях харчової промисловості.
Харчова молочна кислота 80% використовується як консервант і антиоксидант Е270 у виробництві продуктів переробки фруктів, овочів, кондитерських виробів, пива та безалкогольних напоїв, хлібобулочних виробів, у виробництві сирів.
Такі продукти харчування як квашена капуста і огірки, мочені яблука, помідори і кавуни – потужні комори молочної кислоти.
Молочна кислота 80% знаходить застосування в сільському господарстві для приготування та консервування кормів для тварин.
У ветеринарії та птахівництві молочну кислоту застосовують в якості припікаючого засобу, а також у формі аерозоля для дезінфекції повітря в інкубаторах птахофабрик, телятниках. Фармацевти використовують молочну кислоту для виготовлення ліків.
Молочна кислота та її солі широко застосовуються у виробництві миючих і косметичних засобів, в тому числі гігієнічних засобів для догляду за шкірою, домашнього пілінгу. Завдяки своїй сильній біологічній дії молочна кислота проникає через епідермальний бар’єр і активно впливає на фізіологічні процеси в усіх шарах шкіри за рахунок стимуляції репаративних процесів у відповідь на пошкодження.

Молочна кислота 80% нетоксична, пожежо- та вибухобезпечна. По степені дії на організм людини відноситься до речовин малонебезпечних – 4-го класу небезпеки.