tovingredients@gmail.com

Асортимент

Калієва селітра харчова /Польща /Е252


Серед селітр (добрив) дуже поширена і широко застовується – калієва селітра (калій азотнокислий або нітрат калію) - це калієво-азотне добриво складається : з азоту на тринадцять відсотків; з калію сорок шість відсотків та використовується для підживлення рослин, що ростуть на закритих ґрунтах.

Але у цієї субстанції є і позитивні та потрібні характеристики: калієва селітра дуже ефективна на ґрунтах з пониженим вмістом калію. Калійна селітра сприяє збільшенню всмоктувальної сили коренів і сприяє повному урівноваженню темпів фотосинтезу та дихання, а також появі кращої структури тканин у рослин. Стійкість рослин до різних несприятливих умов навколишнього середовища значно підвищується. Розчини нітрату калію добре сумісні і з різними іншими водорозчинними добривами, які майже зовсім не містять нерозчинних сполук і шкідливих домішок.

У грунт калійну селітру додають обов`язково навесні , оскільки в ній міститься азот, який легко розчиняється. Калієва селітра застосовується у вигляді порошку для позакореневого і кореневого підживлення.

Як кореневе добриво нітрат калію використовують для:

- квіткових і овочевих культур з розрахунку грам або півтора на літр (пакет 25 грам на 15 чи 25 літрів води);
- ягідних та декоративних чагарників з розрахунку грам або півтора на літр (пакет 25 грам на 15 чи 25 літрів води);
- плодових дерев з розрахунку два з половиною грами на літр (пакет 25 грам на 10 літрів води); Частота підживлення - один раз протягом 10 або 15 днів.

Як позакореневе добриво калій азотнокислий використовується у вигляді півтора або двох відсоткового розчину (пакет 25 грам на 15 води). Розчин рівномірно і акуратно наноситься на листя рослин за допомогою спеціального розприскувача. Витрата розчину приблизно виходить така: овочеві, квіткові, суниця - літр або півтора на десять метрів квадратних землі; чагарники - півтора літра на кущ; плодові дерева - два літра на молоде, і 5-8 літрів на доросле дерево. Всього проводять два або чотири обприскування протягом усього вегетаційного періоду.

Селітра дуже токсична, і є добрим окислювачем, вибухо- та пожежонебезпечною.